Ankara çamaşır makinesi tamircisi

Aktif Teknik - Ankara Beyaz Eşya Servisi

Ankara Çamaşır Makinesi Servisi

7x24 Ankara beyaz eşya servisi çağrı merkezimiz marka ve logolardan bağımsız özel servistir.

Çamaşır makinesi servisi hizmetleri verirken karşılaştığımız çamaşır makineleri ile ilgili en sık gelen şikayetlerden birkaçını sıralamak gerekirse şöyle bir liste yapabiliriz;
-çamaşır makinesi çalışıyor ama su almıyor
-çamaşır makinesi bozuldu kapağı açılmıyor
-çamaşır makinesi pompası sürekli çalışıyor
¬-çamaşır makinesi rezistans arızası
şeklindedir. Benzer şikayetlere sahip olan kişilerin vakit kaybetmeden çamaşır makinesi tamircisi Ankara firmamız ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Aksi takdirde makinelerinizin arızaları daha da büyüyecek ve yüksek onarım maliyetlerine neden olacaktır. Çamaşır makineleri ile ilgili yaşanan sorunların çözülmesinde en çok dikkat ettiğimiz husus arızanın nokta atışı tespit edilmesidir. Ancak bu sayede en uygun maliyetli çözümü sizlere sunabiliriz.

Çamaşır makinesi su kaçırma gibi durumlarda ise en çok karşılaşılan çamaşır makinesi tahliye hortumu yırtılması problemleridir. Bu problem ucuz bir hortum değişmesi ya da ek yapılması ile çözülebilmektedir. Ancak su kaçağı makineden kaynaklanıyorsa ciddi sorunların habercisi olabilir. Büyük bir sorun ile karşılaşmamak için su kaçağında çamaşır makinesi tamircisi ekibimizi çağırmanız sorunun çözülmesi için atacağınız en büyük adımdır. Profesyonel ekibimiz en iyi çamaşır makinesi tamiri işlemlerini yaparak makinelerinizin tekrar en iyi performansında çalışmasını sağlamaktadır. Değişim gerektiren parçalar için en uygun çamaşır makinesi yedek parça fiyatları ile temin ettiğimiz %100 uyumlu ve orijinal yedek parçaların kullanılması makinelerinizin arızalarının kalıcı olarak çözülmesini sağlamaktadır. En kaliteli çözümler için 7x24 firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın

7x24 Çağrı Merkezi : 0533 609 51 46